Międzyszkolny Konkurs Graficzny „Skrzydła ekonomiaka”

8 styczeń, 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Graficznym „Skrzydła ekonomiaka”. Organizatorem Konkursu jest Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku i Agencja reklamowa PIXEL. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Starosty Ełckiego Marka Chojnowskiego.

Konkurs rozpoczyna się 22.12.2022r. i trwać będzie do 03.02.2023 r. Skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Ełku i do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. Celem konkursu jest stworzenie projektu, który będzie wzorcem lub inspiracją do powstania ścianki do zdjęć.  Konkurs ma na celu rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej uczestników, umożliwienie uczestnikom konkursu zaprezentowania swojego talentu.

Szczegóły znajdują się w regulaminie i w poniższym linku do filmu.

Regulamin konkursu „Skrzydła ekonomiaka”  .pdf

Załączniki 1 i 2 do regulaminu konkursu „Skrzydła ekonomiaka” .docx

Uwolnij swoje skrzydła i wyślij je do ekonomiaka!!! Czekają atrakcyjne nagrody!