70-lecie Zespołu Szkół nr 5 w Ełku

PLAKAT JUBILEUSZOWY

JUBILEUSZOWY FANPAGE EKONOMIAKA

KARTA ZGŁOSZENIA (.pdf)

KARTA ZGŁOSZENIA DO EDYCJI (.docx)

DAROWIZNA NA ORGANIZACJĘ 70-LECIA SZKOŁY

PROGRAM ZJAZDU ABSOLWENTÓW

MENU NA BAL ABSOLWENTA


Honorowy patronat nad obchodami jubileuszu Zespołu Szkół nr 5 w Ełku


Partner obchodów jubileuszu Zespołu Szkół nr 5 w Ełku


Patronat medialny nad obchodami jubileuszu Zespołu Szkół nr 5 w Ełku


SPONSORZY ORGANIZACJI 70-LECIA EKONOMIAKA


Drodzy absolwenci!

Już od dziś można zgłaszać swój udział w Zjeździe Absolwentów, który odbędzie się 14 października 2017 roku. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa KARTĘ ZGŁOSZENIA. Co proponujemy?

Główne obchody odbędą się w Ełckim Centrum Kultury. Będą Państwo mogli wziąć udział w uroczystej gali, a także wysłuchać koncertu i zjeść ciepły posiłek. Tego dnia będzie można również zwiedzić szkołę oraz spotkać się z nauczycielami i szkolnymi przyjaciółmi. Szczegółowy program obchodów wkrótce opublikujemy na fanpage`u i stronie internetowej szkoły. Otrzymają Państwo od nas pakiet okolicznościowy, w tym publikację o Ekonomiaku, materiały zjazdowe i gadżety. Koszt uczestnictwa w tej części Zjazdu wynosi 50 zł.

Tym z Państwa, którzy pragną dłużej i mniej formalnie świętować jubileusz szkoły, proponujemy dodatkowo udział w Balu Absolwentów, który rozpocznie się o godz. 19.00 w Salach bankietowych „Vivaldi” w Ełku. Zapewniamy Państwu kolację bankietową i doskonałą zabawę z DJ-em (notabene – naszym absolwentem). Nie zabraknie również „nadprogramowych” niespodzianek i atrakcji. Koszt udziału w Balu Absolwenta to 120 zł, tak więc pełen koszt uczestnictwa w Zjeździe wynosi 170 zł.

Ze względu na duże zainteresowanie Zjazdem wśród osób mieszkających poza Ełkiem proponujemy Państwu skorzystanie z bazy noclegowej oferowanej przez miasto. Pełną listę internatów, hoteli, moteli i pensjonatów znajdą Państwo na stronie Starostwa Powiatowego w Ełku: http://powiat.elk.pl/cms/18036/baza_noclegowa_i_gastronomiczna

Sugerujemy zakwaterowanie w Bursie Szkolnej przy ul. Sikorskiego 7A, oferującej noclegi za 35-40 zł. Bursa przyjmuje zgłoszenia do 9 października – można się kontaktować w tej sprawie pod nr. tel. 0 87 621 25 14 lub drogą mailową: elkbursa@wp.pl.

Zaproszenie z programem Zjazdu Absolwentów prześlemy pocztą po otrzymaniu wpłaty.

Komitet Organizacyjny

Plik do pobrania –> KARTA ZGŁOSZENIA


Drodzy uczniowie, rodzice, absolwenci, nauczyciele, emerytowani pracownicy oraz przyjaciele Zespołu Szkół nr 5 w Ełku

W roku 2017 przypada siedemdziesięciolecie działalności naszej szkoły. Okrągła rocznica jest okazją do nostalgicznej podróży w głąb czasu, ożywienia wspomnień, pooddychania dawną atmosferą, przywołania osób, wydarzeń, nastrojów zachowanych w pamięci tych, którzy w ten czy inny sposób otarli się o mury Ekonomiaka.

Główne uroczystości odbędą się 14 października 2017 roku, ale świętować będziemy przez cały rok. Planujemy liczne wydarzenia okolicznościowe o charakterze kulturalnym, sportowym i naukowym. Liczymy na to, że włączą się Państwo w obchody roku jubileuszowego. Pragniemy, by ten wyjątkowy czas stał się okazją do odnowienia więzi ze szkołą i inspirujących spotkań.

Absolwentów oraz byłych i obecnych nauczycieli prosimy o dzielenie się swoimi wspomnieniami na fanpage’u. Zachęcamy do przesyłania e-mailem zdjęć, anegdot, opowieści ze szkolnej ławy – z radością je opublikujemy.

Nasze przygotowania do obchodów rocznicy, relacje z wydarzeń szkolnych i wspomnienia z minionych lat można śledzić TU.

Prosimy pisać do nas na adres: 70ekonomiak@gmail.com

Komitet Organizacyjny


HARMONOGRAM IMPREZ TOWARZYSZĄCYCH OBCHODOM 70-LECIA SZKOŁY .pdf

Harmonogram przygotowania obchodów 70-lecia Zespołu Szkół nr 5 w Ełku .pdf


Drodzy absolwenci!

W wielkiej rodzinie Ekonomiaka nie brakowało nigdy osób uzdolnionych muzycznie. Chcemy zaprosić Was do współorganizowania koncertu pokoleniowego, który będzie można wysłuchać podczas gali jubileuszowej 14 października. Skontaktujcie się z nami (70ekonomiak@gmail.com). Wasz udział w koncercie będzie dla nas szczególnym wyróżnieniem oraz wyrazem sentymentu i życzliwości, jakimi darzycie Ekonomiak.


następna
Skip to content