Otrzęsiny klas pierwszych

26 październik, 2022

25 października 2022 r w Zespole Szkół nr 5 w Ełku odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, które zorganizował Samorząd Uczniowski. Uroczystość miała na celu przyjęcie pierwszaków do społeczności ekonomiaka, a także zintegrowanie uczniów danej klasy. Zmagania oceniała komisja w składzie: p.Izabela Łochowska, p.Marta Milewska, p.Agnieszka Adasiewicz, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Martyna Jędrych oraz z-ca Samorządu Uczniowskiego Dobrosława Sztabińska. W konkurencjach brało udział łącznie sześć klas wraz ze swoimi wychowawcami. Uczniowie mieli za zadanie zmierzyć się z kilkoma konkurencjami. Zmagania klas wygrała klasa 1L2 – Gratulujemy!!! Uczniowie pozostałych klas pierwszych również zasłużyli na wielkie brawa. Dziękujemy za wspólną zabawę oraz zaangażowanie!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunką p.Agnieszką Adasiewicz