Warsztaty kompetencyjne

11 październik, 2022

27 września 2022 r. dwudziestu pięciu uczniów klas czwartych naszej szkoły wzięło udział w cyklu warsztatów skierowanych do osób planujących swoją karierę lub zmianę profesji, skoncentrowanych na prezentacji nowoczesnych kompetencji aktualnie poszukiwanych na rynku pracy, w tym zarówno biznesowych, inżynieryjnych jak i programistycznych. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku.
W czasie warsztatów uczniowie dowiedzieli się wszystkiego, co przyszły pracownik powinien wiedzieć o nowoczesnych kompetencjach sektora usług i przemysłu 4.0.

W programie m.in.
– kompetencje przyszłości
– szkoła jutra i innowacje w praktyce
– co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz kodować
– praca programisty w praktyce – od strony pracownika i pracodawcy
Ponadto:
– ogłoszenie jesiennej edycji konkursu Twój Startup Twoja Przyszłość 2022
– zapisy na warsztaty IT organizowane przez PNT
Konferencja organizowana w ramach przedsięwzięcia „Ełcki festiwal Promocji Gospodarczej”.

Partnerzy merytoryczni warsztatów: Politechnika Białostocka, Inkubator Technologiczny w Iławie, Fundacja Cadmus, PJK Consulting