Komunikat dyrektora szkoły

2 luty, 2022

Informuję, że od 7 lutego 2022 r. do 27 lutego 2022 r. w Zespole Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku wszystkie klasy realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – nauczanie zdalne, zgodnie z zarządzeniem dyrektora szkoły nr 2/2022 z dnia 27.01.2022 r. w sprawie wprowadzenia zawieszenia zajęć w formie stacjonarnej w Zespole Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku.

Szkoła, realizując kształcenie na odległość wykorzystuje do komunikacji systemy Vulcan (dziennik elektroniczny) i narzędzia systemu G-Workspace – Classroom i Meet. Wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji.

Proszę też o zapoznanie się z załącznikami:

Regulamin organizacji pracy szkoły w systemie zdalnym i hybrydowym w Zespole Szkół nr 5 w Ełku w roku szkolnym 2021/2022 .pdf

Dobre praktyki podczas lekcji online .pdf

Maciej Karanowski, p.o. dyrektor Zespołu Szkół nr 5 w Ełku