Miejskie obchody rocznicy odzyskania niepodległości

15 listopad, 2017

11 listopada 2017 roku świętowaliśmy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasi przedstawiciele uczestniczyli w ełckiej katedrze w Mszy Świętej, a następnie przemaszerowali wraz z innymi pocztami sztandarowymi, Kompanią Honorową Wojska Polskiego, Miejską Orkiestrą Dętą i delegacjami pod obelisk Marszałka Józefa Piłsudskiego przed Urzędem Miasta Ełku. W tym miejscu odbyły się uroczystości upamiętniające 99. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, przemówił Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz i wraz z innymi delegacjami złożyliśmy kwiaty. Naszą szkołę reprezentował dyrektor Kazimierz Czepułkowski oraz uczniowie: Julek, Kamil, Tomek i Krzysiek z klasy 3i1 i dziewczęta z klasy 2e: Ola i Agnieszka pod opieką pana Grzegorza Sulikowskiego.