Drodzy absolwenci, nauczyciele, emerytowani pracownicy oraz przyjaciele Zespołu Szkół nr 5 w Ełku!

26 sierpień, 2017

W publikacji przygotowywanej z okazji jubileuszu Ekonomiaka chcielibyśmy przedstawić dorobek i osiągnięcia naszych absolwentów i pracowników. Jest wśród nich wiele wspaniałych osób, których wiedza, pasja i zaangażowanie zapisały się w ten czy inny sposób w historii szkoły, środowiska lokalnego, kraju. Mamy świadomość, że nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich osób i ich dokonań – szkolne archiwa bywają niekompletne, ludzka pamięć może zawodzić, a my sami, skupieni na codziennej pracy z młodzieżą, zaniedbujemy monitorowanie losów naszych absolwentów.

Stąd nasza prośba – prosimy o przesyłanie nam informacji o sobie, swoich bliskich czy przyjaciołach związanych z Ekonomiakiem. Chcielibyśmy napisać o Państwa i ich życiowych dokonaniach, sukcesach, ścieżce kariery, działaniach na rzecz innych. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy karty jubileuszowej publikacji zapełnią się nazwiskami wszystkich tych, których powinniśmy uhonorować. Mile będą widziane również zdjęcia (skany zdjęć). Prosimy pisać na priv lub adres 70ekonomiak@gmail.com