Biesiada czytelnicza

28 październik, 2016

Zwieńczeniem „Październikowej książkomanii” w naszej szkole była Biesiada czytelnicza, podczas której – już na zakończenie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych – nagrodziliśmy aktywnych, twórczych, czytających uczniów.

W tegorocznych zmaganiach o tytuł Najlepiej Czytającej Klasy zwyciężyli uczniowie IE. Rekordzistką w czytaniu okazała się Dominika Domańska z klasy IVE, która pochłonęła 13 książek oraz po 7 przeczytanych książek miały: Agata Mańkiewicz z klasy IIIEOla Waszkiewicz z klasy IIR i Karolina Mróz z klasy IE – najlepsi czytelnicy nagrodzeni zostali książkami i dyplomami.

Również autorzy najliczniejszych audiorecenzji: Mateusz Sulka z klasy IVE oraz Natalka Róża Luberecka z klasy IVH zostali nagrodzeni przez wdzięczne panie z biblioteki.

Odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu na spot reklamujący projekt „Ekonomiak czyta”, w którym najbardziej aktywni byli uczniowie klas: IIi2, IIR, IIIR.

Więcej informacji na temat biesiady, konkursów oraz dokumentacja filmowa i fotograficzna…