SZKOLNY KONKURS NA KOLAŻ FOTOGRAFICZNY (Nad)zwyczajna anatomia książki ROZSTRZYGNIĘTY!

25 kwiecień, 2016

Za nami obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, podczas których ogłoszono finalistów szkolnego konkursu(Nad)zwyczajna anatomia książki, objętego honorowym patronatem przez starostę ełckiego, pana Marka Chojnowskiego. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie kolażu fotograficznego, czyli kompozycji polegającej na połączeniu kilku zdjęć lub ich fragmentów w całość. Projekty mogły być inspirowane wybranym dziełem sztuki, np. obrazem czy rzeźbą. Na konkurs wpłynęły 72 kolaże, będące dowodem na to, że fantazja i możliwości twórcze uczniów Ekonomiaka nie mają granic. SZKOLNY KONKURS NA KOLAŻ FOTOGRAFICZNY (Nad)zwyczajna anatomia książki.

Na zdjęciu laureat pierwszego miejsca Bartosz Banach z 4i1.

kolaz

Wkrótce relacja z tegorocznych obchodów Dnia Książki w naszej szkole, a tymczasem zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii