Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości

14 kwiecień, 2016

Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Poprzez udział w programie macie możliwość:
  • odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy weryfikującej plany edukacyjne,
  • zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie,
  • pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu,
  • doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową,
  • zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.
Tegoroczna XIII edycja programu, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, odbędzie się 20 kwietnia 2016 r.

Najaktywniejsze szkoły otrzymają dyplomy i statuetki Najaktywniejsza Szkoła w Dniu Przedsiębiorczości podczas Gali Przedsiębiorczości. Taką nagrodę otrzymała nasza szkoła w IX edycji z rąk Tadeusza Mazowieckiego podczas gali Dnia Przedsiębiorczości, która odbyła się 22 października 2012 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Zachęcamy również do udziału w konkursie Jak Dzień przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe? Laureaci zostaną nagrodzeni i zaproszeni wraz z opiekunami na uroczystą Galę Przedsiębiorczości.
Regulamin konkursu dla uczniów,
Szczegóły u szkolnych koordynatorów: p. Marty Milewskiej oraz p. Beaty Julity Koronkiewicz oraz na stronie biblioteki szkolnej Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości
dp_index