Wolontariusze z naszej szkoły są kreatywni i ofiarni

1 grudzień, 2015

30 listopada 2015 r. grupa młodzieży z Ekonomiaka odwiedziła dzieci w zaprzyjaźnionej Fundacji „OTUlony w nadzieję”. Tradycyjnie już, pod kierunkiem pani pedagog, zaproponowali podopiecznym fundacji wspaniałą rozrywkę. Rozradowane twarze młodszych i starszych dzieci biorących aktywny udział w zabawach oraz – jak zwykle – ciepłe i życzliwe przyjęcie przez p. Danusię i p. Anię powodują, że nasza młodzież chętnie angażuje się w organizowanie tego typu przedsięwzięć.

Zabawy poprowadzone przez Justynę i Kasię, rozruszały wszystkich już od samego początku andrzejkowej  imprezy. Następnie dzieci  bardzo chętnie skorzystały z usług fryzjerskich w wykonaniu Julka, Justyny i Kasi, a w oczekiwaniu na swoją kolej lały wosk pod czujnym okiem Kornela. Przy kolejnym stanowisku dwie Izabele i Ania malowały twarze, starając się sprostać zamówieniom. Nie zabrakło również tradycyjnych wróżb z imionami i zawodami, które przygotowała Kasia z Izą. Młodsze dzieci zadziwiły wróżby, których treść pojawiała się dopiero po potrzymaniu nad płomieniem świecy. Sposób ich przygotowania pozostał sekretem Justyny 😉 Finałem zabawy było  karaoke zaproponowane i poprowadzone przez Oskara. Fantastycznie wyśpiewane piosenki ujawniły kolejne muzyczne talenty.

Cieszymy się, że do grona starszych wolontariuszy dołączyła piątka społeczników z pierwszych klas. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zrobionych przez Karolinę.

Galeria zdjęć z akcji -> Andrzejki w Fundacji „OTUlony w nadzieję”