Międzynarodowa Kampania „Biała Wstążka” w Ekonomiaku od 25 listopada do 10 grudnia 2015 roku.

26 listopad, 2015

STOP PRZEMOCY WOBEC KOBIET

KONKURS I

Napisz recenzję przeczytanej przez Ciebie książki, w której występuje przemoc i dostarcz ją do biblioteki szkolnej do 7 grudnia 2015 r. (forma dowolna, można wysłać na maila podanego na stronie www.bibliotekazs5elk.pl w zakładce KONTAKT). Najciekawsze nagrodzimy.

KONKURS II

Zaprojektuj zakładkę potępiającą przemoc wobec kobiet i dostarcz do biblioteki szkolnej do 7 grudnia 2015 r. Wszystkie zakładki wyeksponujemy w gablocie oraz na stronie biblioteki, a najciekawsze nagrodzimy.

MAPA TYTUŁÓW – SPRAWCY I OFIARY PRZEMOCY W KSIĄŻKACH

Od 25 listopada do 10 grudnia 2015 roku zapraszamy do jej współtworzenia w szkolnej bibliotece.

Więcej informacji na temat tej kampanii i jej obchodów w naszej szkole na stronie biblioteki.

Link: Biała Wstążka w Ekonomiaku

biala_wstazka_m