Indeks dwa lata przed maturą

20 luty, 2020

Z wielką radością i dumą informujemy, że Gabrysia Lis z klasy 2E została laureatką XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego organizowanego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Znalazła się wśród dziesięciu uczestników konkursu (5 miejsce), którzy najlepiej rozwiązali test podczas zmagań konkursowych. Warto dodać, iż w czołówce znaleźli się uczniowie renomowanych liceów z Poznania, Torunia i Bydgoszczy, co dowodzi, iż wiedza i zdolności uczennicy naszej szkoły, są naprawdę imponujące.

Na podstawie Uchwały Senatu UMK, nagrodą dla laureatów są indeksy na kierunki: ekonomia, matematyka i ekonomia, finanse i rachunkowość, komunikacja i psychologia w biznesie, logistyka, zarządzanie, management – studia anglojęzyczne – jest więc duża możliwość wyboru studiów na wiodącej uczelni z tradycjami.

Teraz pozostaje tylko poczekać dwa lata do matury.
Gabrysi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Teresa Świerzbińska