V MEMORIAŁ KAMILI SKOLIMOWSKIEJ

17 czerwca, 2018

Zespół lekkoatletów Ekonomiaka, jak co roku, uczestniczył w zawodach sportowych poświęconych pamięci miotaczki młotem Kamili Skolimowskiej, rozgrywanych na stadionie ZS Nr 1.

Sportowcom przyszło zmagać się nie tylko z własnymi słabościami, ale również ze słońcem i upałem sięgającym 30◦C.

Szkołę reprezentowali: Aleksandra Baranowska, Katarzyna Ferenc, Agnieszka Łochowska, Nikolina Sulewska, Natalia Zabielska, Adam Billewicz, Arkadiusz Bogdaniuk, Bartosz Brzostowski, Emanuel Miłosek, Rafał Ruszczyk, Mateusz Waszczuk i Mikołaj Scech.

Zawodnicy spisywali się bardzo dzielnie: część oparła się o pudło zajmując IV miejsca, a część sięgnęła po laury.

Bezkonkurencyjna okazałą się Natalia Zabielska z klasy IIL, która w pięknym stylu wygrała bieg na 100m i wyprowadziła naszą sztafetę na III miejsce. Swój bieg – 1000m – bardzo mądrze taktycznie rozegrał Arek Bogdaniuk z IIIi2 mijając swoich przeciwników jednego po drugim niezagrożony pierwszy minął linię mety.

II miejsce zajęła Kasia Ferenc – IL1, uzdolniona sportsmenka, która reprezentuje szkołę również w piłce nożnej i siatkówce. Kasia pobiegła również w sztafecie.

Serdecznie dziękujemy naszym zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły i sportową walkę.

nauczyciele w-f