Konkurs na spot projektu „Ekonomiak czyta” przedłużony!

20 październik, 2016

Dobra wiadomość dla tych, co się jeszcze nie zabrali za pracę nad spotem projektu „Ekonomiak czyta”. Przedłużamy termin dostarczania prac do poniedziałku 24 października i podpowiadamy jak się za to zabrać. Każdy jest w stanie to zrobić – Ty też! Jeśli nie dobraliście się w zespoły, zróbcie to samodzielnie.

WSKAZÓWKI:

* praca z Movie Maker – bardzo krótki kurs na naszej platformie e-learningowej: zs5.elk.pl =>> Dla uczniów =>> Nauczanie zdalne =>> Innowacyjny e-Nauczyciel =>> Temat 9  Jedna minuta, jeden film, jeden temat (LINK)

* Podstawowe informacje o tym projekcie znajdziecie na stronie biblioteki szkolnej www.bibliotekazs5elk.pl w zakładce ->> Wydarzenia ->> Projekt „Ekonomiak czyta” oraz w samej bibliotece (LINK)

Tym uczniom, którzy dostarczyli swoje projekty – gratulujemy wykonania zadania i dziękujemy.