WOJEWÓDZKI KONKURS SZTUKI KULINARNEJ „Święta w kuchni”

19 październik, 2016

Konkurs odbędzie się dnia 08.12.2016r. ( Czwartek) o godz. 9,00 w SOSW przy ul. Moniuszki 22E w Braniewie.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów zasadniczej szkoły zawodowej oraz przysposabiającej do pracy.

Liczba uczestników jest dowolna, grupy trzyosobowe.

Uczniowie biorący udział w konkursie: znają potrawy najczęściej przygotowywane z okazji Świąt Bożonarodzeniowych, potrafią przygotować samodzielnie według przepisu dowolną potrawę świąteczną, potrafią współpracować w grupie, przestrzegają podstawowych zasad higieny, zaprezentują produkt komisji konkursowej;

Każda grupa powinna przywieźć produkty na wcześniej zgłoszoną do konkursu potrawę i dowolną techniką wykona zaplanowane danie z zachowaniem zasad higieny.

Trzy najlepsze grupy ze szkoły zawodowej oraz trzy najlepsze ze szkoły przysposabiającej do pracy, które przygotują najsmaczniejsze dania i estetycznie je zaprezentują otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Nagrody

Trzy najlepsze grupy ze szkoły zawodowej oraz trzy najlepsze ze szkoły przysposabiającej do pracy, które przygotują najsmaczniejsze dania i estetycznie je zaprezentują otrzymają puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni

Każdy opiekun otrzyma podziękowanie za przygotowanie uczniów do konkursu.

Organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek i napoje dla wszystkich uczestników konkursu.

Zgłoszenia drużyny należy dokonać do 15 listopada 2016r. na adres:

Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Braniewie

Ul. Moniuszki 22E, 14-500 Braniewo

Lub mailem: oswbraniewo@o2.pl

Regulamin i karta zgłoszeniowa w załączniku –> WKSK „Święta w kuchni”