IV edycja konkursu Mazurska Rodzina

29 luty, 2016

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie multimedialnym – prace audio, audio –video, video prezentujące portret mazurskiej rodziny i zmiany, które w niej zaszły w latach 1945 – 2016.

Konkurs ma na celu rozwijanie więzi rodzinnych, poznawanie historii i przeszłości własnej rodziny, kultywowanie tradycji, a jednocześnie uchwycenie zmian w tradycjach i obyczajach na przestrzeni lat. Ma także zainteresować uczniów otaczającą rzeczywistością oraz  kształtować  wrażliwość artystyczną.

Wykonany reportaż, wywiad,  relacje wzbogacone zdjęciami i listami, słuchowisko lub prezentację i należy wysłać do 8 kwietnia 2016 r. na adres:

Społeczne Liceum i Gimnazjum STO w Mikołajkach
ul. Leśna 2A
11- 730 Mikołajki

Kategoria multimedialna konkursu skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników jest sportretowanie mazurskiej rodziny poprzez realizacje multimedialne.

ZAŁĄCZNIKI do pobrania:

Załącznik nr 1 – karta zgłoszenia karta_zgloszenia.doc

Załącznik nr 2 – zgoda na przetwarzanie danych i zgoda na przekazanie praw autorskich oswiadczenia.pdf

Załącznik nr 3 – opis fotografii Opis_fotografii.doc