Realizujemy „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

17 maj, 2023

Z ogromną radością informujemy, że w maju 2023 roku zostały podpisane umowy na realizację działań w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” i nasza szkolna biblioteka, podobnie jak biblioteki w II LO i ZS nr1 oraz ZSM-E, otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych i wyposażenia biblioteki oraz realizację działań promujących czytelnictwo. Całkowity budżet projektu realizowanego w naszej szkole wynosi 15 000 zł.

Gorąco zachęcamy uczniów i nauczycieli, szczególnie Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców do zgłaszania pomysłów zakupów, inicjatyw, a także do zaangażowania w realizację działań.

Na stronach naszej biblioteki i szkoły, a także w szkolnych mediach społecznościowych będziemy na bieżąco informować o podejmowanych działaniach. Zapraszamy do współpracy!
Więcej informacji o programie:
Informacje ogólne
Strona Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
 O programie na stronie MKiDN
Skip to content