„Dawidowe Mikołajki”

22 marzec, 2015

5 grudnia 2014 r. Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 5 przygotował uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły niespodziankę – „Dawidowe Mikołajki”. „Dawidowe” dlatego, ponieważ impreza zorganizowana była z myślą o koledze z klasy III E, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Chcąc sprawić radość Dawidowi, cała społeczność szkolna przygotowała  mu tego dnia mały mikołajkowy prezent. Prezent czekał też na wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników, którzy w czasie przerw mogli korzystać z wielu atrakcji.

Stoiska z łakociami zachwyciły niejednego łasucha, a stoiska z ozdobami świątecznymi i biżuterią, wykonanymi przez naszych uczniów, cieszyły oko. Można było zmierzyć się w bilardzie, w grze w darta, a także spróbować swoich sił w różnych grach na X-Boxie. Na specjalne zaproszenie Samorządu Uczniowskiego do szkoły przybyły uczennice Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ełku, które stworzyły „Kącik urody” – wykonywały chętnym osobom fryzury, makijaże i manicure. Salę gimnastyczną „opanowała” grupa JAMA, która zachęcała naszą młodzież do uczestniczenia w warsztatach kuglarskich. W czasie najdłuższej przerwy swój talent zaprezentowali uczniowie z zespołu rockowego – zagrali koncert na żywo. Na szkolnych korytarzach można było również zatańczyć zumbę, wykonać pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, otrzymać swój portret/karykaturę autorstwa uzdolnionych uczennic klas pierwszych lub nawet spotkać wróżkę, przepowiadającą przyszłość.   Uwieńczeniem Mikołajek był mecz piłki nożnej, w którym wzięli udział wszyscy szkolni sportowcy.

dk_1

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz gościom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu niespodzianki dla Dawida oraz za udział w świetnej zabawie.

Samorząd Uczniowski ZS nr 5 z opiekunkami – U. Karwel i A. Bernat

Skip to content