Wicemistrzostwo Województwa Warmińsko-Mazurskiego w pływaniu drużynowym
8 grudzień, 2024
Wicemistrzostwo Województwa Warmińsko-Mazurskiego w pływaniu drużynowym! 


W czwartek 5 grudnia 2024r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny rywalizowali w drużynowych zawodach pływackich SZS, które odbyły się w Gołdapi.
Nasi reprezentanci 

w składzie: Krzysztof Przybysz, Maciej Kurzyna, Patryk Biszewski, Michał Włodarczyk, Jan Grzymkowski, Kacper Stambłowski oraz Nikodem Dawidowski wywalczyli wicemistrzostwo województwa zdobywając II m-ce
na Mistrzostwach Województwa War. – Maz. w pływaniu drużynowym SZS.
Dodatkowo Krzysztof Przybysz zdobył indywidualnie II m-ce
na 50 m st. grzbietowym oraz sztafeta chłopców st. dowolnym zajęła II m-ce
.
Konkurencja była bardzo mocna, a rywalizacja zacięta. Do domu wróciliśmy ze zdartymi gardłami
Wszystkim zawodnikom gorąco gratulujemy wyników! Do zawodów uczniów przygotowywała p. Elżbieta Jeżewska. 















