Ekonomiak najaktywniejszą szkołą w województwie warmińsko-mazurskim

17 marzec, 2015

Program „Dzień przedsiębiorczości” jest organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W IX edycji wzięło udział ponad 45 tys. uczniów z 686 szkół oraz blisko 19 tys. instytucji i firm. Podczas uroczystszej gali, która odbyła się 22 października w Pałacu Prezydenckim w Warszawie wyróżnieni zostali uczniowie, najaktywniejsze szkoły, firmy oraz instytucje. Nagrody laureatom IX edycji „Dnia przedsiębiorczości” wręczyli Podsekretarz Stanu w KPRP Irena Wóycicka i Doradca Prezydenta RP Tadeusz Mazowiecki. Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego został nagrodzony jako najaktywniejsza szkoła województwa warmińsko-mazurskiego. Koordynatorami projektu w szkole były panie Marta Milewska i Beata Julita Koronkiewicz.

Wyróżnienia dla szkoły odebrała p. Marta Milewska, nauczyciel Zespołu Szkół nr 5 w Ełku (pierwsza od lewej)

Skip to content