Wnioski o Stypendium im. Jana Pawła II na II semestr roku szkolnego 2022/2023

27 styczeń, 2023

Komisja Stypendialna Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego informuje,

uczniowie, którzy mają średnią ocen co najmniej 4,00, minimalną dobrą oceną z zachowania i którzy są laureatami konkursów, olimpiad i zawodów sportowych przynajmniej na szczeblu wojewódzkim (w okresie od września do końca stycznia 2023 r.) mogą ubiegać się o Stypendium im. Jana Pawła II i pobrać wnioski o stypendium w sekretariacie i złożyć wraz z dokumentami potwierdzającymi osiągnięcia (np. dyplom z konkursu, zawodów lub olimpiady) do dnia 8 lutego 2023 r.

Uczniowie ze średnią 4,75 i wyższą nie muszą składać wniosków. Wnioski zostaną złożone przez dyrektora szkoły.

Jeżeli osoby ze średnią 4,75 i wyższą i zachowaniem bardzo dobrym lub wzorowym również posiadają osiągnięcia wymienione powyżej, proszone są o dołączenie dokumentów potwierdzających, gdyż zwiększa to ilość punktów.

Przewodniczący komisji – Jarosław Chmielewski