Zespół Szkół nr 5 w Ełku uhonorowany Srebrną Odznaką Ogólnopolskiego rankingu Perspektywy 2023

12 styczeń, 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w tegorocznym Ogólnopolskim rankingu portalu edukacyjnego Perspektywy na najlepsze Technika roku 2023, Technikum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku zajęło 2 miejsce na 51 ocenianych techników w województwie warmińsko-mazurskim. Wysoka pozycja naszej szkoły w klasyfikacji ogólnopolskiej 143 miejsce wśród techników oznacza, że możemy poszczycić się znakiem jakości szkoły czyli Srebrną Tarczą.

Wysoka pozycja rankingowa to nie tylko wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, wyniki egzaminu zawodowego oraz sukcesy szkoły w olimpiadach, ale również bardzo dobra współpraca Kadry pedagogicznej i nowoczesna baza dydaktyczna szkoły. 🙂

Gratulujemy Uczniom, Rodzicom, Absolwentom i doskonałej Kadrze oraz pracownikom administracji i obsługi Ełckiego Ekonomiaka.

Bezpośredni link do rankingu –> SREBRNA ODZNAKA DLA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 5 W EŁKU