Nowości w mobilnym bibliokufrze

20 maj, 2022

Dzięki finansowemu wsparciu Powiatu Ełckiego w mobilnym bibliokufrze przybywa atrakcyjnych nowości książkowych. To wszystko dlatego, że młodzież chce czytać, a najchętniej sięga po nowości przez siebie zarekomendowane. Różnorodność tytułów, cykli jest ogromna: od beletrystyki, poprzez poradniki i książki psychologiczne, aż do mang.

Pierwsze kilkadziesiąt tytułów już jest u czytelników Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych oraz ZS nr 1 i ZS nr 5. Wiele radości sprawiają nam zachwyty młodzieży na widok wyczekiwanych książek.

Przypominamy, że Mobilny bibliokufer II to grant realizowany przez  działające przy Zespole Szkół nr 5 w Ełku Stowarzyszenie PLEJADA  współfinansowany z budżetu Powiatu Ełckiego.

Zakupy z tegorocznej edycji są na bieżąco dodawane do ZESTAWIENIA.

Książki można wypożyczyć zamawiając bezpośrednio od stowarzyszenia e-mailem (biblioteka@zs5.elk.pl)  lub telefonicznie (87 6102331 – prosić bibliotekę).

Zachęcamy do pisania i przysyłania na adres biblioteki (biblioteka@zs5.elk.pl) recenzji wypożyczanych od nas książek, które będą publikowane w Internecie i ułatwią wybór kolejnym czytelnikom. Może to być plik tekstowy (.doc/.docx), ale też audio (.mp3) lub video (.mp4).

Skip to content