Zakończenie roku klas czwartych

3 maj, 2022

29 kwietnia pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Dyrektor szkoły pan Maciej Karanowski po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazał nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Następnie najlepszym uczniom wręczono świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, a najlepsza absolwentka Gabriela Lis otrzymała również nagrodę Starosty.

Samorząd Uczniowski oraz uczniowie klas trzecich żegnając swoich starszych kolegów, życzyli im udanych egzaminów maturalnych i wręczyli drobne upominki. Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Życzymy powodzenia na maturze oraz spełnienia życiowych planów!


Skip to content