Konkurs z okazji Narodowego Święta Niepodległości

18 październik, 2021

W piątek 5 listopada 2021r. w sala 63 o godz. 10:45 odbędzie się Konkurs z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Tematyka: Uczestnicy konkursu rozwiązują test dotyczący historii Polski w latach 1795 – 1922.

Cele konkursu:

• zainteresowanie uczniów historią niepodległości Polski
  • kształtowanie postaw patriotycznych uczniów
  • zachęcenie do poznawania dziejów naszej Ojczyzny

Uczestnicy: Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Ełku. Zgłoszenia będą przyjmowane w sali 63 do piątku, 29 października 2021r. Liczba uczestników jest ograniczona do 32 osób – decyduje kolejność zgłoszeń. Na uczestników czekają cenne nagrody m.in.: tablet multimedialny; zestaw gamingowy mysz i klawiatura oraz dysk zewnętrzny USB. Osoby, które rozwiążą prawidłowo więcej niż 35 zadań otrzymają ocenę celujący z historii, wiedzy o społeczeństwie lub historii i społeczeństwa.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu oraz wyrażeniem zgody na wykorzystywanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.