Zwolnieni z Teorii

11 październik, 2021

Dnia 24 września 2021r. w naszej szkole pojawili się „trasowicze” Zwolnionych z Teorii.
Co to znaczy?

Zwolnieni z Teorii, jest to Olimpiada, w ramach której uczniowie sami organizują projekty społeczne. Po realizacji własnej inicjatywy uczestników prowadzi innowacyjna platforma edukacyjna. Dzięki niej wiedzą, jak działać i uczą się zarządzania projektem w profesjonalny sposób.

Czym jest projekt społeczny?

Projekt społeczny to każda, nawet najprostsza inicjatywa, która zmienia Twoje otoczenie na lepsze. Twój projekt może dotyczyć kultury, sportu, nowych technologii, przestrzeni miejskiej, sztuki… wszystkiego, co jest związane z Twoją pasją i zainteresowaniami. W ten sposób powstały na przykład warsztaty kulinarne dla licealistów, czy zajęcia taneczne dla dzieci. Projekt powinien odpowiadać na problem społeczny w Waszym otoczeniu – np. być charytatywnym biegiem czy kampanią internetową przeciw hejtowi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie

Zapraszam też do osobistego kontaktu:
Alicja Mirkowicz Nauczyciel Zwolnionych z Teorii 😊