Logistycy z ekonomiaka walczą dalej!

25 listopad, 2015

Znane są wyniki szkolnych eliminacji VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W drugim etapie największego w Polsce turnieju wiedzy logistycznej znalazło się 588 uczniów – wśród nich 5 uczniów z Zespołu Szkół nr 5 w Ełku.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki od 2008 roku. Jej celem jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną oraz promowanie utalentowanych uczniów wśród potencjalnych pracodawców.

W październikowym, pierwszym etapie olimpiady wzięło udział 7127 uczniów. W zawodach drugiego stopnia weźmie udział 588 olimpijczyków. Są wśród nich uczniowie Zespołu Szkół nr 5 w Ełku: Paweł Cichocki, Michał Dziedzic, Szymon Lipiniuk, Łukasz Makowski i Mateusz Wiński – podopieczni pani Elżbiety Tarabuły.

Uczniowie, którzy najlepiej poradzą sobie z zestawem 25 pytań wielokrotnego wyboru, zakwalifikują się do finału, który odbędzie się tradycyjnie w Poznaniu, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki, 4 marca 2016 r. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 15 kwietnia 2016 r.

Zakwalifikowanym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Elżbieta Tarabuła