Konkurs mikołajkowy

23 grudnia, 2020

Z przyjemnością przedstawiamy efekty pracy klas, które zdecydowały się wziąć udział w konkursie mikołajkowym. Przypominamy, że przedmiotem konkursu było wykonanie klasowego zdjęcia/kolażu o tematyce świątecznej oraz dozwolone było użycie programów graficznych.

Możecie nacieszyć oczy, tymczasem jury dokona oceny zgłoszonych do konkursu zdjęć i wyłoni najlepsze, biorąc pod uwagę następujące kryteria: zgodność zdjęcia z tematem, oryginalność i niebanalność. Wyniki konkursu zostaną opublikowane niebawem. Mamy nadzieję, że po powrocie do szkoły najlepsze zdjęcia zostaną zaprezentowane w holu szkolnym.

Wygrana klasa otrzyma paczki niespodzianki. 🙂

Dziękujemy wszystkim klasom, które zdecydowały się na udział w konkursie i dziękujemy za wspólną zabawę!

Samorząd uczniowski wraz z opiekunkami Agnieszką Adasiewicz i Anitą Cybulko

Skip to content