Szkolne eliminacje Olimpiady Przedsiębiorczości

18 grudnia, 2020

Dnia 3 grudnia 2020r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w szkolnych eliminacjach Olimpiady Przedsiębiorczości. Pierwszy raz w historii Olimpiady eliminacje odbywały się online. Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Olimpiada realizowana jest od 2005 r. i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju.

Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Olimpiada Przedsiębiorczości dofinansowana jest ze środków Narodowego Banku Polskiego oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, będących partnerami głównymi projektu.

Projekt wspiera też Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Do kolejnego, okręgowego etapu zakwalifikowały się aż 3 uczestniczki:
1. Gabriela Lis klasa 3E
2. Maja Radzaj klasa 4E
3. Aleksandra Wiśniewska klasa 3E

Gabriela Lis 3E, Maja Radzaj 4E, Aleksandra Wiśniewska 3E, Agnieskza Bagińska 3E,Anna Bielawska 3E,Julita Lempiecka 2EP, Klaudia Stempińska 2E, Martyna Gorlewska – dziękuję za Wasze zaangażowanie oraz wielką samodyscyplinę w przygotowaniach do Olimpiady w trudnych warunkach pandemii.

Alicja Mirkowicz
Opiekun Olimpiady

Skip to content