Wyniki Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego

12 grudnia, 2020

Piętnastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie ortograficznym zorganizowanym 27 października przez Centrum Edukacji Szkolnej. W tym roku test przeprowadzono online. Zawody mają zakres ogólnopolski i odbywają się jednocześnie we wszystkich szkołach w czterech kategoriach: na poziomie edukacji wczesnoszkolnej, szkół podstawowych oraz szkół średnich.

Najlepsi otrzymują dyplomy grawerowane laureata i wyróżnionego z nadanymi symbolicznymi tytułami: Arcymistrza, Mistrza i Eksperta Ortografii. Arcymistrzowie i Mistrzowie uhonorowani zostaną dodatkowo nagrodami książkowymi. W konkursie wzięło udział 194 uczniów. A oto wyniki naszych reprezentantów:

1. Martyna Sulewska (klasa 2E) – miejsce 9 – Dyplom laureata

2. Urszula Wilk (klasa 1R) miejsce – 11 – Dyplom wyróżnienia
Julia Gwiazdowska (klasa 2E) miejsce – 11 Dyplom wyróżnienia

3. Marlena Kempisty (klasa 2EP) – miejsce 14 – Dyplom wyróżnienia

Dyplomy uznania otrzymali: Aleksandra Mickiewicz (2E), Ewelina Kapla (2E), Szymon Ciszewski (2IP), Kacper Gładyszewski (2EP), Dobrosława Trzasko (2E), Paweł Kacperski (2IP), Julita Lempiecka (2EP), Yuriy Dyedyk (2I), Wiktor Badorek (1RP), Natalia Turska (2LP), Teodor Marchel Leszczyński (1RP)

Uczniów do konkursy przygotowały panie Magdalena Gawedzka i Joanna Malinowska
Gratulujemy wyników!

Skip to content