Komunikat Dyrektora

27 listopad, 2020

Informuję, że od poniedziałku 30 listopada 2020r. wszystkie klasy Zespołu Szkół nr 5 w Ełku nadal pozostają na nauczaniu zdalnym. Pracujemy według obowiązującego planu.  Zawieszenie zajęć stacjonarnych obowiązuje do niedzieli 3 stycznia 2021 r.

Nadal obowiązuje regulamin organizacji pracy szkoły w systemie zdalnym w roku szkolnym 2020/2021.

Regulamin organizacji pracy szkoły w systemie zdalnym i hybrydowym w Zespole Szkół nr 5 w Ełku .pdf

Informacja dotycząca ferii zimowych oraz ewentualnej zmiany terminu zakończenia pierwszego półrocza będzie podana w późniejszym terminie.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 24 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Kazimierz Czepułkowski, Dyrektor Zespołu Szkół nr 5 w Ełku