Upoluj swoją książkę

28 październik, 2020

Cały listopad czytaj bestsellerowe e-booki i słuchaj audiobooków za darmo w bezpłatnej wypożyczalni!

Upoluj swoją książkę to fantastyczny projekt w ramach największej akcji czytelniczej w kraju , a być może także i na świecie – Czytaj.PL. Inicjatorem jest Instytutu Książki, który we współpracy z największymi wydawcami w kraju udostepnia (na miesiąc) szkołom ponadpodstawowym (nieodpłatnie) bestsellerowe e-booki i audiobooki. Nasza szkoła po raz drugi przyłączyła się do tego projektu.

Pobierz aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanuj kod QR, który jest kluczem do wirtualnej biblioteki z niezwykle popularnymi bestsellerami. Zobacz plakat i pobierz kod >>TUTAJ

UCZNIU – ZOSTAŃ AMBASADOREM CZYTELNICTWA W NASZEJ SZKOLE. NIEZBĘDNA SZYBKA DECYZJA! – do 28 października zgłoś się po darmową koszulkę z kodem dającym dostęp do 12 książkowych bestsellerów – szczegóły >> TUTAJ

Honorowy Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Akcja Czytaj PL jest od początku realizowana jako element programu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

Czytać i słuchać bestsellerowych książek można przez cały listopad. Akcja jest w 100% darmowa, a użytkownicy otrzymają dodatkowe 7 dni na dokończenie rozpoczętych superksiążek, z których zdecydowana większość brylowała na listach bestsellerów.

Więcej o akcji, jej organizatorach oraz o tym, jak się to wszystko zaczęło przeczytacie na stronie CZYTAJPL

Poniżej tytuły 12 książek udostępnionych w całości w tegorocznej edycji:

Wojciech Drewniak, Historia bez cenzury 5, Wydawnictwo ZNAK.
Książka w wersji e-bookowej

Andri Snær Magnason, O czasie i wodzie, Wydawnictwo Karakter.
Książka w wersji e-bookowej

Karolina Macios, Czarne morze. Wydawnictwo Wielka Litera.
Książka w wersji e-bookowej i audiobookowej

Remigiusz Mróz, Głosy z zaświatów, Filia.
Książka w wersji e-bookowej i audiobookowej

Mariusz Szczygieł, Nie ma, Wydawnictwo Dowody na Istnienie.
Książka w wersji e-bookowej i audiobookowej

Mikołaj Łoziński, Stramer, Wydawnictwo Literackie.
Książka w wersji e-bookowej i audiobookowej

Dominika Słowik, Zimowola, Wydawnictwo Znak.
Książka w wersji e-bookowej i audiobookowej

Robert Małecki, Zadra, Czwarta Strona.
Książka w wersji e-bookowej i audiobookowej

Jakub Ćwiek, Topiel, Wydawnictwo Marginesy.
Książka w wersji e-bookowej i audiobookowej

Paulina Hendel, Strażnik, Wydawnictwo We need YA.
Książka w wersji e-bookowej i audiobookowej

Jakub Małecki, Horyzont, Wydawnictwo Sine Qua Non.
Książka w wersji e-bookowej i audiobookowej

Stefanie Stahl, Kochaj najlepiej, Jak potrafisz! O sztuce bycia razem, Wydawnictwo Otwarte.