Samorząd uczniowski – kiermasz podręczników

6 września, 2020

Drodzy uczniowie,

SU poszukuje uczniów, którzy będą uczestniczyć w życiu szkoły, realizując kolejne projekty tworzone przez ZS5 w Ełku. Chętne osoby mogą zgłaszać swoje kandydatury do pani Anity Cybulko lub pani Agnieszki Adasiewicz. Liczymy na Was!

Zapraszamy również do śledzenia naszych działań na fanpage’u. Na naszym profilu pojawiają się nowinki z życia szkoły oraz bieżące informacje na temat wydarzeń szkolnych.

https://www.facebook.com/SUZS5ELK/

Samorząd uczniowski nie może zorganizować w tym roku tradycyjnego kiermaszu używanych podręczników. Z tego powodu utworzyliśmy na naszej stronie specjalny post, pod którym mogą ogłaszać się uczniowie chcący sprzedać lub zakupić podręczniki. Mamy nadzieję, że ułatwi to zaopatrzenie się w niezbędne tytuły.

Opiekunowie SU: Anita Cybulko, Agnieszka Adasiewicz