Biblioteka Ekonomiaka w sieci

20 luty, 2020

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy bibliotecznej w sieci. Od lutego 2020 roku społeczność szkolna może już nie tylko przeglądać zasoby biblioteczne, ale również korzystać z osobistych kont.

Dzięki katalogowi internetowemu uczniowie i nauczyciele mogą komfortowo korzystać z bazy dokonując rezerwacji zasobów bibliotecznych o każdej porze z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu. Nasi czytelnicy mogą przeglądać własne konta wypożyczeń, gdzie znajdują się informacje o pozycjach zarezerwowanych, wypożyczonych i przetrzymywanych, a także mogą intuicyjnie wyszukiwać zbiory (z opcją podpowiedzi podczas wpisywania tekstu). Czytelnicy otrzymują automatyczne powiadomienia o zaległościach. Baza w sieci umożliwia także podgląd aktualnych zestawień bibliograficznych tworzonych przez bibliotekarza, takich jak nowości czy zestawienia lektur. Pomiędzy kontem w MOL NET+ a kontem ucznia/nauczyciela w dzienniku elektronicznym UONET+ jest automatyczne przejście.

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy w sieci.
Dostęp przez stronę szkoły i zakładkę: Szkoła=>> dalej Biblioteka szkolna=>> i tu kliknąć link: BIBLIOTEKA SZKOLNA W CHMURZE
lub przez link: https://m013861.molnet.mol.pl/