Najlepsi menedżerowie są w „ekonomiaku”

17 maj, 2015

W dniach 16-17 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół nr 1 w Koszalinie odbył się finał XX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. W XX edycji Turnieju wzięło udział ponad 2600 uczniów z 96 szkół, w zawodach okręgowych startowało 404 uczniów z 94 szkół.

Do finałów zakwalifikowało się 64 uczestników, w tym aż trzech uczniów naszej szkoły: Katarzyna Renkiewicz, Marcin Skowroński i Katarzyna Wasilewska.

Zdobycie tytułu finalisty zwalania z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. W eliminacjach centralnych Katarzyna Renkiewicz zajęła 13 miejsce, a Katarzyna Wasilewska 14 miejsce. – Dwie Kasie są uczennicami trzeciej klasy i na drugi rok szkolny mogą znaleźć się wśród laureatów (pierwsza dziesiątka) – tak myśli Amelia Malinowska, która przygotowywała uczniów do Turnieju.

Drużynowo nasza szkoła zajęła trzecie miejsce, na 96 szkół z całej Polski.

menedzer_koszalin