Nasi finaliści w Krakowie

13 stycznia, 2020

Gabrysia Lis (2E) i Bartek Maziukiewicz (3E) zostali finalistami V edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich.

Finał olimpiady odbył się w ZSE nr 2 w Krakowie 12 i 13 grudnia 2019 roku. Uczestnicy rozwiązywali test wiedzy w języku polskim i angielskim oraz zadanie praktyczne z wykorzystaniem programu komputerowego.

Nasi uczniowie znaleźli się w gronie 64 osób z całej Polski po eliminacjach okręgowych i otrzymali zaświadczenia, które upoważniają do zwolnienia z części pisemnej egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe z wynikiem 100%.

Gabrysia i Bartek wykazali się dużą wiedzą, umiejętnością myślenia problemowego oraz samodzielnego wykorzystania teorii w praktyce.


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Oprócz zmagań konkursowych była okazja do poznania rówieśników z różnych stron kraju (od Szczecina po Rzeszów), a także obejrzenia niektórych atrakcji Krakowa, szczególnie urokliwego w przedświątecznej odsłonie.

Uczniów wsparła merytorycznie (i logistycznie) pani Teresa Świerzbińska.