XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego

19 grudnia, 2019

Uczniowie naszej szkoły brali udział w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu dla uczniów szkół średnich z całej Polski. Celem konkursu jest m.in. rozwijanie zainteresowań ekonomią i wyłonienie uczniów utalentowanych, legitymujących się szeroką wiedzą z zakresu ekonomii, finansów, integracji europejskiej oraz bieżących wydarzeń gospodarczych. Laureatom konkursu przysługują uprawnienia w postaci maksymalnej liczby punktów z postępowania kwalifikacyjnego na wszystkie kierunki prowadzone na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.

Podczas pobytu w Toruniu, oprócz udziału w konkursie, był czas na spacer po pięknym Starym Mieście, degustację pierników i wczuwanie się w klimat zbliżających się świąt dzięki bogatym dekoracjom miasta.

Uczestnicy konkursu:
Gabriela Lis z 2E oraz uczniowie klasy 4E: Agnieszka Grajewska, Kamila Haponik, Klaudia Szuchnicka, Daniel Bondziński, Piotr Łuba.
Uczestnikom dziękujemy, a wszystkich chętnych do udziału w konkursie zapraszamy za rok.