Szkolny konkurs plastyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości

11 listopad, 2019

W dniu 8 listopada 2019 r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego pod patronatem Muzeum Historycznego w Ełku. Komisja Konkursowa po zapoznaniu się z pracami konkursowymi, przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Aleksandra Orent klasa III R
II miejsce – Dawid Zamojski klasa III R
III miejsce – Patrycja Murawska klasa IV R

Wyróżnienia:
Monika Zawadzka klasa III R
Angelika Adamska klasa III R
Anita Gawecka klasa III R
Natalia Śleszyńska klasa III R
Oskar Kuliński klasa III i2
Agnieszka Malinowska klasa IV R
Dawid Has klasa I Ep
Katarzyna Krukowska klasa IV E

Szkolna Komisja Konkursowa brała pod uwagę: zgodność pracy z tematem konkursu, zgodność z faktami historycznymi oraz kompozycję pracy i walory artystyczne. Prace zostały wyeksponowane w holu szkolnym. Autorzy najlepszych prac otrzymali atrakcyjne nagrody oraz oceny celujące. W skład Komisji Konkursowej weszli: Urszula Michalak, Beata Koronkiewicz, Joanna Malinowska i Grzegorz Harasiuk.

Gratulujemy laureatom!

miejsce I