Otrzęsiny 2019

5 listopada, 2019

25 października w Zespole Szkół nr 5 w Ełku odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, które zorganizowała klasa 2R przy wsparciu samorządu uczniowskiego. Organizatorzy wygrali otrzęsiny w zeszłym roku. Uroczystość miała na celu przyjęcie pierwszaków do społeczności ekonomiaka, a także zintegrowanie uczniów danej klasy. Zmagania oceniała komisja w składzie: p. Dariusz Malinowski, p. Agnieszka Adasiewicz, p. Anita Cybulko, przewodnicząca samorządu uczniowskiego Aleksandra Brzezińska oraz przedstawicielka klasy organizującej tegoroczne otrzęsiny Paulina Haraburda. W tym roku zmagania zostały podzielone na dwie tury. W konkurencjach brało udział łącznie osiem klas wraz ze swoimi wychowawcami. Uczniowie mieli za zadanie zmierzyć się z kilkoma konkurencjami. Na koniec uroczystości ogłoszono wyniki. Zmagania klas ponadpodstawowych wygrała klasa 1IP, a klas ponadgimnazjalnych 1L. Gratulujemy!

Dziękujemy za wspólną zabawę oraz zaangażowanie. Zarówno wszyscy uczniowie jak i wychowawcy aktywnie uczestniczyli w imprezie oraz bardzo miło spędzili czas. Uczniowie klas pierwszych zasłużyli na wielkie brawa. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Samorząd Uczniowski