ZS nr 5 kolejny raz „ekonomiczną” marką regionu!

17 maj, 2015

12 marca 2015r. odbył się Konkurs Wiedzy Społeczno-Ekonomicznej „Młody Menadżer 2015” zorganizowany przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku. W konkursie wzięło udział  90 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Ełku, Grajewa i Gołdapi.

W wyniku zmagań, wyłoniono 5 laureatów. Nasi uczniowie zajęli I miejsce – Daniel Złotocha, klasa IE oraz III miejsce – Marcin Skowroński, klasa IVE oraz Katarzyna Renkiewicz, klasa IIIE.

Ponadto wyróżnienie przyznano 9 uczestnikom, spośród których 3 trafiły do uczniów ZS nr 5 w Ełku tj. Julianny Andryszczyk, klasa IE, Kamili Gryczkowskiej, klasa IE i Marty Kondratowicz, klasa IVH.

Pytania konkursowe były trudne i wykraczały poza program nauczania. Główną nagrodą dla laureatów są ulgi w czesnym za I rok studiów na kierunku zarządzanie w WSFiZ w Białymstoku Filia w Ełku. Wszyscy wyróżnieni otrzymają nagrody rzeczowe.

– Nasza szkoła wypadła w tym konkursie tradycyjnie dobrze – mówi Amelia Malinowska, która przygotowywała uczniów do zmagań. – Jestem dumna ze wszystkich moich uczniów, to świadczy o wysokim poziomie nauczania w naszej szkole.

mm_2015