Piknik integracyjny TACY SAMI

2 października, 2019

W dniu 26 września 2019 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku czworo uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w evencie organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Ełku na rzecz ochrony zdrowia psychicznego.

Wspaniała pogoda pozwoliła, by w pięknych okolicznościach przyrody współtworzyć serdeczną i przyjacielską atmosferę, dzięki której obecni uczestnicy mogli czuć się akceptowani i bezpieczni. Współorganizacja pikniku „TACY SAMI” przyczyniła się do kształtowania w naszych uczniach poczucia zrozumienia, empatii i szacunku wobec osób z niepełnosprawnością.

Przygotowane przez ZS5 w Ełku stoisko z kolorową szafą, którym zarządzała Lidia Duba i Julia Wielgat cieszyło się dużym zainteresowaniem. Muzyka i nagłośnienie, o które zadbali Arkadiusz Szwarczewski i Hubert Karwowski zagwarantowały dobrą zabawę.

Wyrażamy ogromne podziękowanie za pomoc i zaangażowanie uczniom z klasy IIi.


<