„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – Ola zajęła III miejsce w konkursie!

6 marca, 2019

28 lutego 2019 roku, w tłusty czwartek, w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nasierowskiej w Ełku odbył się finał XII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poetów Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie…” Naszą szkołę godnie reprezentowali: Aleksandra Kulesza z kl. 2R i Eryk Kwiatkowski z 4L. Startowali oni w kategorii najstarszych uczniów klas II-IV szkół ponadgimnazjalnych i recytowali po dwa wiersze: dawny i współczesny poetów Warmii i Mazur. Uczniów przygotowała pani Agnieszka Strzała.

Ola swoją brawurową interpretacją zachwyciła jury i zajęła w swojej kategorii III miejsce. Swoje teksty wyrecytuje jeszcze raz w regionalnym finale tego konkursu, który odbędzie się w Olecku, 15 marca 2019 roku.

Życzymy Oli powodzenia i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.