Walentynki

20 lutego, 2019

14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. W myśl zasady, że nie samą nauką człowiek żyje, postanowiliśmy w tym roku wydłużyć przerwy i zorganizować dla Was kiermasz ciast oraz walentynkową sesję fotograficzną, której efekty możecie podziwiać poniżej oraz na naszym profilu. W tym dniu zadbaliśmy nie tylko o tematyczne dekoracje, ale również postanowiliśmy odkurzyć radiowęzeł i umilić ten czas muzyką. Pamiętajcie też, że samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły, a MY jesteśmy WASZYMI przedstawicielami, dlatego jeśli macie pomysły na ciekawe spędzenie wydarzeń szkolnych – zachęcamy do kontaktu, a nawet do aktywnego włączenia się w nasze działania. Dziękujemy za wspólną zabawę!
Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/SUZS5ELK/
Opiekunowie: Agnieszka Adasiewicz, Anita Cybulko