Wyniki Konkursu Mikołajkowego

16 grudzień, 2018

Samorząd uczniowski z przyjemnością informuje, że zwycięska klasa to 2G.

Komisja Konkursowa w składzie:
1. Beata Julita Koronkiewicz
2. Urszula Michalak
po zapoznaniu się z pracami konkursowymi, które wpłynęły na Szkolny Konkurs Mikołajkowy, na posiedzeniu w dniu 12.12.2018 r., przyznała klasie 2G I miejsce za wykonanie najlepszego świątecznego klasowego zdjęcia. Było to najbardziej dopracowane, ciekawe zdjęcie z wykorzystaniem świątecznych rekwizytów. Ponadto Komisja Konkursowa postanowiła wyróżnić następujących uczestników:

Klasę 3E za nieszablonowe zdjęcie i interesującą scenkę, w której grają wszyscy.
Klasę 1R za estetyczne zdjęcie i scenkę, w której grają wszyscy, wykorzystując świąteczne rekwizyty.
Klasę 2L1 za oryginalny pomysł na świąteczne zdjęcie klasy.
Klasę 1i za ciekawe graficznie i estetyczne zdjęcie w bardzo świątecznym klimacie, które (niestety) wpłynęło po terminie.
Klasę 1E za świąteczną scenkę, wykorzystane rekwizyty i udział całej klasy.
Klasy: 1L, 2E, 2H, 2i2 za typowe, świąteczne zdjęcia, z udziałem całych klas.
Klasę 2L2 za radosne zdjęcie z nieliczną (niestety) reprezentacją klasy.
Komisja Konkursowa brała pod uwagę: zgodność pracy z tematem i regulaminem konkursu, oryginalność i kreatywność w podejściu do tematu, walory artystyczno-wizualne, zaangażowanie klasy.

Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Adasiewicz, Anita Cybulko