Otrzęsiny klas pierwszych

5 listopada, 2018

26 października w Zespole Szkół nr 5 w Ełku odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uroczystość miała na celu przyjęcie pierwszaków do społeczności ekonomiaka, a także zintegrowanie uczniów danej klasy. Zmagania oceniała komisja w składzie: p. Agnieszka Adasiewicz, p. Magda Karwowska, p. Maciej Karanowski oraz przedstawicielka samorządu uczniowskiego Angelika Kondysiak. W konkurencjach brały udział cztery klasy wraz ze swoimi wychowawcami. Uczniowie mieli za zadanie zmierzyć się z kilkoma konkurencjami sprawdzającymi ich zdolności m.in. językowe, plastyczne oraz sportowe. Na koniec uroczystości ogłoszono wyniki zmagań, które wygrała klasa Ir. Zarówno wszyscy uczniowie jak i wychowawcy aktywnie uczestniczyli w imprezie oraz bardzo miło spędzili czas. Uczniowie klas pierwszych zasłużyli na wielkie brawa. Dziękujemy za wspólną zabawę!
Samorząd Uczniowski