Ogromny sukces literacki w konkursie ZAKAMARKI EŁKU!

13 czerwca, 2018

Nasza uczennica z klasy Ir – Anita Gawecka – zajęła 3. miejsce w konkursie literackim na kryminał, którego akcja toczy się w Ełku. Tytuł konkursu to ZAKAMARKI EŁKU. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się na uroczystej gali w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Nasierowskiej w Ełku we czwartek 7 czerwca 2018 roku i połączone było ze spotkaniem z autorem kryminałów, Alkiem Rogozińskim. W konkursie startowała również inna uczennica tej samej klasy – Aleksandra Kulesza.

Obie dziewczyny mają niesamowity talent literacki, który – mam nadzieję – tylko rozwiną w naszej szkole.

Anicie i Oli serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne dzieła!

Link do opowiadania Anity: Opowiadanie Anity Gaweckiej

Agnieszka Strzała