VIII Ełckie Targi Pracy

11 czerwca, 2018

Dnia 7 czerwca klasa II E pod opieką Amelii Malinowskiej uczestniczyła w VIII Ełckich Targach Pracy w siedzibie WSFiZ w Białymstoku z filią w Ełku.

W programie były m.in:  prezentacje lokalnych firm i instytucji rynku pracy oraz wykłady, m.in. Anety Zamojskiej nt.: ,,Prosty sposób na skomplikowany cel-psychologia wyznaczania celów”. Uczestniczyliśmy także w grupowych zajęciach na temat kompetencji przyszłości, które pomogły nam uświadomić sobie, co warto umieć i jakim być, aby odnaleźć się na współczesnym rynku pracy. Dzięki przygotowaniom Pani Amelii Malinowskiej nasi koledzy, którzy wzięli udział w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej, odnieśli sukcesy: Daniel Bondziński zajął III miejsce, a Piotr Łuba zdobył wyróżnienie.

Tekst: Anna, klasa II e