Młodzież poznała historię narodu polskiego na terenie miasta Ełku w ramach obchodów „Roku dla Niepodległej”

4 styczeń, 2018

Dnia 11 grudnia 2017 roku w ramach obchodów „Roku dla Niepodległej” klasy 1H, 1L1 i 1L2 uczestniczyły w wycieczce szkolnej. Uczniowie wraz z opiekunami Anną Dymek, Elżbietą Tarabułą, Cecylią Łojewską, Izabelą Łochowską, Joanną Pachucką oraz Iwoną Kowalczyk odwiedzili miejsca upamiętniające historię narodu polskiego na terenie miasta Ełku. Był to czas zadumy i refleksji nad losem Polaków.

Wycieczka zakończyła się seansem filmowym w kinie Planet Cinema w Ełku. Młodzież wyraziła zadowolenie, że mogła połączyć przyjemne z pożytecznym – wzbogacić swoją wiedzę historyczną, zintegrować się oraz zrelaksować przy projekcji filmu o tematyce bożonarodzeniowej.