Mikołajki w szkole

8 grudnia, 2017

Jako przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, myślę że tegoroczne obchody mikołajek wypadły naprawdę dobrze. Nie spodziewałam się, że wspólne karaoke, tak zintegruje uczniów. Miło było popatrzeć, na uśmiechnięte i rozbawione koleżanki oraz kolegów, pomimo tego, że odbywały się w tym dniu zwykłe lekcje. Oto wypowiedzi niektórych uczniów zebrane przez Anitę:

Oskar: „Niesamowite uczucie być przebranym za Mikołaja. A robienie zdjęć z uczniami różnych klas to bezcenne wspomnienie”.

Marcin: „Wszystko było świetnie. Cała szkoła zgrała się wspólnie i świętowała mikołajki, a klimat, który powstał podczas mikołajek na długo pozostanie w mojej pamięci”.

Mateusz: „Cała impreza udała się w pełni. Uczniowie wszystkich klas bawili się razem, a atmosfera okazała się cudowna. Zabawa była świetna, żałuję tylko jednego: że mikołajki są tylko raz w roku i trzeba będzie czekać cały rok na powtórkę”.

Adrian: „Zabawa podczas chodzenia po klasach jak najbardziej się udała, masa śmiechu. Jednak było zarazem męcząco bo jednak nasza szkoła ma trzy piętra a bieganie po tylu schodach daje w kość.”

Justyna: „Ciasto, które upiekli uczniowie poszczególnych klas szybko się wyprzedało i zostały puste blaszki. Mecz siatkówki między uczniami a nauczycielami okazał się doskonałą rozrywką. Uczniowie niestety przegrali za to Rada Pedagogiczna pokazała klasę i zwyciężyła.”

Samorząd zebrał sporą sumę pieniędzy ze sprzedaży ciast, które na pewno się przydadzą. Warto było się postarać, aby zobaczyć tak zadowolonych uczniów i nauczycieli. Z niecierpliwością czekamy na 06.12.2018 r.

W Fotogalerii na stronie szkoły można obejrzeć więcej zdjęć wykonanych przez Marcina Waszkiewicza z 2R, a poniżej podaję link do krótkiego filmiku z zabawy wieńczącej świętowanie:

https://www.facebook.com/studio29elk/videos/571954549812111/

Kamila, przewodnicząca SU